0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Cantharis D6 Bayan Damla

Ürün Fiyatı: 359 TL

Sadece kadınların kullanımı için tasarlanan damla Cantharis D6

ÜRÜN İÇERİĞİ

Cantharis D6 Bayan Damla, sadece hanımların kullanımına uygun olarak üretilen damlalıklı bir üründür. Gündelik kullanım için uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutu Cantharis damla 20 ml dir. Sadece ihtiyaçtan önce tüketilir.

İçeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen yer alan Cantharis D6 Damla nın içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat yeri, imalat tarihi, son tüketim tarihi ve izin numarası gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi ambalajı üzerinde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce okumanızı tavsiye ederiz. Her bir kutu Cantharis Damla 20 ml dir.NASIL KULLANILIR?

Gereksinimden yaklaşık 15-20 dk kadar önce (aç ya da tok farketmez) asitsiz ve alkolsüz içeceklere 4-5 damla kadar damlatıp direk içiniz. Eğer isterseniz direk dil altına 2-3 damla damlatmakta doğru bir kullanım şeklidir. Ancak alkollü ve asitli içeceklerde kullanmayınız.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı (hava almayacak) olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde mhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Cantharis D6 Damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi gibi amaçlarla Kullanılmamalıdır. Sadece kadınların kullanabilecekleri bir üründür. İlaç değildir.hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.