0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Orjinal Çakşırlı Gergedan Macunu - 240 Gr.

Ürün Fiyatı: 299 TL

250 gr. lık kavanozda sadece beylere özel Çakşırlı Macun

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece erkeklere özel olarak imal edilen Gergedan Macunu, 240 gramlık cam kavanozlarda ambalajlanmış ve beylerin beğenisine sunulmuştur. Karışımın içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır.

İçeriğindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürününe göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi vb. gibi kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.NASIL KULLANILIR?

Sadece erkeklerin tüketimine uygun olarak imal edilen Çakşırlı Gergedan Macunu ndan sadece ihtiyaçtan önce (aç ya da tok tüketim kişiye göre değişir) 1 tatlı kaşığı kadar tüketilmelidir.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı konumda ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz anda kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen farklı bir rahatsızlığı olanların muhakkak doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Çakşırlı Gergedan Macunu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.