0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Kilis Macunu 3 Kutu

Ürün Fiyatı: 789 TL

Beylere Özel macun Kilis Macunu

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece erkeklere özel olarak imal edilen Kilis Macunu, 240 gramlık kavanozlarda imal edilmiş ve siz değerli beylerin beğenisine sunulmuştur. Karışımın içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunmaktadır.

İçeriğindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürününe göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi vb. gibi kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.
NASIL KULLANILIR?

Sadece erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilen Kilis Macun undan sadece ihtiyaçtan 20 dakika kadar önce bir tatlı kaşığı kadar (aç ya da tok tüketim kişiye göre değişir) tüketilmelidir.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlerden herhangi birine karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakıp, bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen farklı bir rahatsızlığı olanların muhakkak doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Kilis Macunu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.