SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Maxisize Jel ve Kapsül

Ürün Fiyatı: 89 TL

Erkeklere özel Maxisize jel ve kapsül burada!

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece erkeklerin kullanımına uygun olarak üretieln Maxisize ürünleri, jel ve kapsül olmak kaydı ile iki farklı şekilde üretilmiştir. Her iki ürününde içeriğinde en az 1 (bir) ay kullanan kişiye yetecek kadar içerik barındırmaktadır. Maxsize jel kutusunda 50 ml jel yer almaktadır. Maxi size kapsül kutusunda ise 30 adet kapsül yer almaktadır.

Her iki üründe birbirlerinden farklı olmak kaydı ile içerisinde farklı birçok bileşen barındırmaktadırlar. İçerisindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürüne göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım önerisi, son kullanma tarihi vb. gibi kullanan kişinin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutusu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Maxisize, 2 farklı formda üretilen ve sadece beylerin kullanımına uygun olan ürünlerdir. Kapsül şeklinde olan 30 kapsüllük Maxisize, sadece gereksinimden 20-25 dk kadar önce bol su ile tüketilmektedir. Düzenli kullanım gerektiren bir ürün Değildir. Sadece ihtiyaç halinde tüketilir.

Maxi size jel ise düzenli kullanımı önerilen ve hergün ortalama aynı saatlerde ilgili bölgeye 10-15 dk kadar masaj yaparak kullanıması önerilen bir jeldir. Kullanım esnasında ilgili bölgenin temiz ve kuru olduğundan emin olun.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / uzmandan yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen (düzenli ilaç kullanımı gerektiren) bir rahatsızlığı olan kişilerin kullanmaları tavsiye edilmez. Maxisize ürünlerinden herhangi biri  kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.