0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Polibor Damla

Ürün Fiyatı: 69 TL

Sadece beylerin kullanımına uygun damla Polibor

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece beylerin kullanımına uygun olarak imal edilen Polibor Damla, 24 ml lik şişelerde ambalajlanmış ve siz değerli tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Karışımın içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunmaktadır.

Polibor Damla içerisindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri vb. gibi kullanıcının kullanım esnasında ihtiyacı olabilecek her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutu üzerini  okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilen Polibor Damla dan günde bir kez 0,5 (yarım) bardak suya 10 damla kadar damlatın ve tüketin. Günde 1 kere uygulayın (1*10 damla)

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere (kutu üzerinde yazıldığı gibi) karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissederseniz, kullanmayı bırakmanızı ve bir hekimden / doktordan yardım almanızı tavsiye ederiz. Düzenli ilaç kullanması gereken kişilerin kullanmaya başlamadan önce muhakkak doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Polibor Damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Sadece beylere yönelik bir damladır.  Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da kronikleşen/düzenli ilaç kullanımı gerektiren beylerin ürün içeriğini doktorlarına danışarak sonrasında onay aldıkları takdirde kullanmalarını Önemle tavsiye ederiz.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.