0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

ProTab Tablet & Damla

Ürün Fiyatı: 89 TL

Sadece beyler için üretilen Protab marka damla ve efervesan tablet

ÜRÜN İÇERİĞİ

Protab Tablet ve Damla, sadece erkekler için uygun olarak üretilen, suda çözülebilen tablet formunda ve akışkan damla olarak kullanılan bir settir. Gündelik kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutu Protab tablet kutusunda 20 adet tek kullanımlık efervesan tablet yer almaktadır. Damla Protab 30 ml dir.

Kutuları üzerinde de yazıldığı gibi içerilerinde birbirinden farklı bir çok bileşen bulunan Protab tablet ve protab damla ürünlerinin içeriğindeki bileşenlerin listesi, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri, üretim yeri vb. gibi kullanırken bilmek isteyebileceğiniz her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır.

NASIL KULLANILIR?

Tercihen 1 sabah 1 akşam olmak kaydı ile günde 2 kez tok karnına yemeklerden 20 dk kadar sonra 1 tek tableti 200 ml lik bir bardak (oda sıcaklığında) suda çözdürün ve eridiğinden emin olduktan sonra bekletmeden tüketin. Damlasını iste ek olarak günde sadece bir kez bir bardak suya 2-3 damla kadar damlatıp tüketiniz. Tableti ve damlayı aynı anda tüketmeyiniz.

Serin ve kuru ortamda, ağızları kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakıp bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Protab tablet ve damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdırlar. Kalp, şeker, tansiyon hastalarının ürün içeriklerini doktorlarına danışmak suretiyle ve onay almaları halinde Kullanmalarını önemle tavsiye ederiz. Set içerisinde hiçbir parça ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.