0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Erogen X Jel - 2 Kutu

Ürün Fiyatı: 169 TL

Erogen Jel, sadece erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilen 75 ml lik bir jeldir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Uygun fiyat ve memnun müşteri memnuniyeti prensiplerini ilke edinen www.hemenkapimda.com internet sitesi üzerinden güvenle ErogenX Jel sipariş verebilirsiniz.

Erogen-X Jel; içerisinde farklı birçok bileşen barındıran jel formunda bir üründür. Bu bileşenlerin listesi, tavsiye edilen kullanım şekli, imalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, son tüketim tarihi ve ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Siparişiniz size teslim edildikten sonra kutuları üzerlerini dikkatlice okumanızı öneririz.

In English: You can safely order ErogenX Gel on the www.hemenkapimda.com website, which adopts the principles of affordable prices and satisfied customer satisfaction.

Erogen-X Gel; It is a product in gel form containing many different components. The list of these components, the recommended usage, the manufacturer's information, the date of manufacture, the expiry date and any information you may need are written in detail on the box. After your order is delivered to you, we recommend that you read the boxes carefully.NASIL KULLANILIR?

Gündelik kullanıma uygun olarak imal edilen ve düzenli kullanımı önerilen Erogen X Jel, günde 1 kez temiz ve kuru cilde masaj yapmak suretiyle uygulayın. Uygulamadan önce ilgili bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz. İnce bir tabaka halinde Erogen-X Jel i sürün ve masaj yardımıyla cilde iyice nüfus ettirin. Sonrasında ortalama bir saat ilgili bölgeyi silmeyin, yıkamayın ya da temizlemeyin.

Serin ve kuru bir yerde, ağzı kapalı şekilde, direk güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda deride kızarıklık, kaşıntı ya da farklı bir yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki farkettiğiniz an, kullanmayı bırakın ve uygulama yaptığınız bölgeyi bol soğuk su ile durulayın. Sonrasında bir doktordan/uzmandan yardım alınız. Cildinizin Erogen X Jel e karşı alerjik olup olmadığını test etmek için, kullanmaya başlamadan önce el bileğinizin iç kısmına ufak bir miktar sürün ve bekleyin. Eğer bir yan etki (kaşıntı, kızarıklk vb.) hissederseniz kullanmayın. Sadece harici kullanıma uygundur. İçilmez, yenilmez ya da yutulmaz. Gözle ve açık yaralarla temasından sakının. Yanlışlıkla bile olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol soğuk su ile durulayın ve temizleyin. Erogen X Jel i kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi gibi amaçlarla Kullanılmamalıdır.

In English: Apply Erogen X Gel, which is produced for daily use and recommended for regular use, once a day by massaging clean and dry skin. Before applying, make sure that the relevant area is clean and dry. Apply Erogen-X Gel in a thin layer and thoroughly penetrate the skin with the help of massage. Do not wipe, wash or clean the relevant area for an average of one hour afterward.

Store in a cool and dry place, tightly closed, out of direct sunlight and out of reach of children. Users who are allergic to the ingredients in it may experience skin rash, itching or a different side effect. As soon as you notice such a side effect, stop using it and rinse the application area with plenty of cold water. Then seek help from a doctor/specialist. To test whether your skin is allergic to Erogen X Gel, apply a small amount to the inside of your wrist and wait before using it. Do not use if you feel a side effect (itching, redness, etc.). It is suitable for external use only. It cannot be drunk, eaten or swallowed. Avoid contact with eyes and open wounds. In case of accidental contact, rinse and clean the affected area with plenty of cold water. Erogen X Gel is definitely not a medicine and should not be used for purposes such as diagnosis or treatment of any disease.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.