0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Fatmax Tableti

Ürün Fiyatı: 72 TL

Unisex kullanıma uygun olarak imal edilen Fatmax Tablet

ÜRÜN İÇERİĞİ

Fatmax Efervesan tablet, hem beylerin hem de hanımların kullanabilecekleri şekilde imal edilen suda eriyen tablet formunda bir üründür. Günlük kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutusunda 20 adet tek kullanımlık tablet yer almaktadır.

Kutusunda da görebileceğiniz gibi içerisinde bir çok farklı bileşen bulunan Fatmax Suda Eriyen Tablet ürününün içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri, imalat yeri vb. gibi kullanım esnasında ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır.NASIL KULLANILIR?

Günde bir kez, sadece bir tabet sabah aç karnına tercihen bir bardak ılık suya (meyve suyu gibi asitsiz ve alkolsüz içeceklerde de kullanılabilir) atın ve iyice erimsini bekledikten sonra çok beklemeden tüketin. İyice erimesini bekledikten sonra hafif karıştırmanız karışım tam manası ile içerisindeki içeceğe ihtiva etmesine fayda gösterecektir..

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı hava almayacak bir konumda ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Fatmax tablet kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile Kullanılmamalıdır. Unisex bir üründür.  Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile/emziren hanımların ürün içeriğini doktorlarına danışarak sonrasında onay aldıkları taktirde Kullanmalarını önemle tavsiye ederiz.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.