0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Green Temptation Damlası 20 ml

Ürün Fiyatı: 399 TL

Bayanlara özel Green Temptation D9 Damla

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece hanımların kullanımı için uygun olarak üretilen Green Temptation Damlası, 20 ml lik şişelerde ambalajlanmış ve kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Karışımın içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunmaktadır.

İçerisindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, önerilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri vb. gibi kullanıcının kullanım esnasında ihtiyacı olabilecek her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutu üzerini okumanızı tavsiye ederiz.


NASIL KULLANILIR?

Sadece hanımların kullanımı için imal edilen Green Temptation Damlası ndan ihtiyaç halinde asitsiz ve alkolsüz içeceklere 7-12 damla arası bir bardak içeceğe damlatıp tüketiniz.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı (kutu üzerinde yazıldığı gibi) alerjisi olan kişilerde yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissederseniz, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Düzenli ilaç kullanması gereken kişilerin kullanmaya başlamadan önce muhakkak doktorlarına danışmalarını öneririz. Green Temptation D9 Damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amaçlarıyla kullanılmamalıdır. Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile/emziren hanımların ürün içeriğini doktorlarına danıştıktan sonra onay aldıkları taktirde kullanmalarını Önemle tavsiye ederiz.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.