0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Harmonica Linea Damla 2 Kutu

Ürün Fiyatı: 159 TL

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun Harmonica Linea Damla

ÜRÜN İÇERİĞİ

Harmonica Linea damla kutusunda 30 ml damla yer almaktadır. Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen bir üründür. Günlük düzenli kullanımı önerilen Harmonicalinea damla yı düzenli kullanmanız önerilmektedir.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunan Harmonica damlası nın kutusunun üzerinde kullanım esnasında ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusunun üzerini incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Günde sadece iki kere bir bardak suya (200 ml) 5 ya da 10 damla kadar damlatıp, iyice karıştırdıktan sonra içiniz. Aç karnına yani yemeklerden yaklaşık 15 - 20 dk kadar önce tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Kullanımın düzenli gerçekleştirilmesi son derece önemlidir.


Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bir yan etki hissederseniz, kullanmayı bırakıp bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Harmonica Linea Damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi gibi amaçlarla Kullanılmamalıdır. Unisex kullanım için uygundur.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.