0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Hetunis 50 ml 2 Kutu

Ürün Fiyatı: 159 TL

Hem beyler hem de hanımlar için Hetunis Şurup

ÜRÜN İÇERİĞİ

Hetunis kutusunda 50 ml şurup barındıran, hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak imal edilen bir üründür. Günlük düzenli kullanımı tavsiye edilmektedir. Düzenli kullanıldığı taktirde bir şişe ortalama 10 gün kadar kullanıcısına yeterli gelmektedir.

İçerisinde birçok farklı bileşen bulunan Hetunis Şurup un ambalajında kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutusunu okumanızı öneririz.NASIL KULLANILIR?

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen Hetunis Şurup tan günde 1 kere tok karnına kullanın. Bir bardak suya 1 çorba kaşığı kadar Hetunis ekleyin ve üzerine de bir o kadar bal katın. Sonrasında iyice karıştıklarından emin olduktan sonra tüketin. Detaylı kullanım bilgisi için kutusu üzerini inceleyin.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanımı bırakıp bir hekimden / uzmandan yardım almanızı tavsiye ederiz. Hetunis Şurup kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacıyla Kullanılmamalıdır. Unisex kullanıma uygundur.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.