0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Bomb Size Serum - 2 Kutu

Ürün Fiyatı: 179 TL

Sadece kadınlara özel Bomb Size Serum

ÜRÜN İÇERİĞİ

Ucuz fiyat ve maksimum müşteri memnuniyetini ilke edinen www.hemenkapimda.com internet sitesi üzerinden güvenle Bomb Size Serumu sipariş verebilirsiniz.

Sadece kadınların kullanımına uygun olarak imal edilen Bombsize Serum kutusunda 12 adet tek kullanılık 5 ml lik ambalajda paketlenmiştir.

Bomb Size Serum un içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen barındıran serum formunda bir üründür. İçeriğinde yer alan bu bileşenlerin listesi, tavsiye edilen kullanım şekli, imalatçı firma bilgileri, üretim ve son tüketim tarihleri gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Siparişiniz size teslim edildikten sonra kutuları üzerlerini dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.
NASIL KULLANILIR?

Gündelik kullanım için uygun olarak üretilen ve düzenli kullanımı önerilen Bombsize Serum, günde 1 kez temiz ve kuru cilde yuvarlak masaj hareketleri ile uygulayın. Uygulamadan önce ilgili bölgenin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Bomb Size Serumu masaj yardımı ile cilde iyice yedirin. Sonrasında en az bir saat ilgili bölgeyi  yıkamayın, silmeyin ya da temizlemeyin.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak, direk güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde deride kızarıklık, kaşıntı ya da farklı bir yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanmayı bırakın ve uygulama yaptığınız bölgeyi bol su ile durulayın. Sonrasında bir doktordan/uzmandan yardım alınız. Cildinizin Bombsize Serum a karşı alerjik olup olmadığını test etmek için, kullanmaya başlamadan önce el bileğinizin iç kısmına çok az bir miktar sürün ve bekleyin. Eğer bir yan etki (kaşıntı, kızarıklk vb.) hissederseniz kullanmayı bırakın. Sadece harici kullanım için uygundur. İçilmez, yenilmez ya da yutulmaz. Gözle ve açık yaralarla temasından sakının. Yanlışlıkla dahi olsa temsa olması durumunda ilgili bölgeyi bol soğuk su ile yıkayın. Bombsize Serum kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır.  Kozmetik ürünüdür. Hamile ve emziren hanımların kullanması tavsiye Edilmez.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.