0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Green Temptation Bayan Damla

Ürün Fiyatı: 349 TL

Sadece kadınlara özel Green Temptation D6 Damla

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece kadınların kullanımına uygun olarak imal edilen Green Temptation D6 Damla, 20 ml lik şişelerde ambalajlanmış ve siz değerli potansiyel kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Karışımın içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır.

İçerisindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, önerilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri vb. gibi kullanıcının kullanım esnasında ihtiyacı olabilecek her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutu üzerini okumanızı tavsiye ederiz.
NASIL KULLANILIR?

Sadece kadınların kullanımı için imal edilen Green Temptation Damla dan ihtiyaç halinde asitsiz ve alkolsüz içeceklere 5-6 damla kadar damlatıp tüketiniz.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissederseniz an, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Düzenli ilaç kullanması gereken kişilerin kullanmaya başlamadan önce muhakkak doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz. Green Temptation D6 Damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amaçlarıyla kullanılmamalıdır. Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile/emziren hanımlar kullanmamalıdır.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.