0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

No 4 Macun

Ürün Fiyatı: 149 TL

240 Gr. lık kavanozlarda NO4 Macun Burada!

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece erkeklerin kullanımı için uygun olarak üretilen No4 Macun, 240 gramlık cam kavanozlarda paketlenmiş ve beylerin beğenisine sunulmuştur. Karışımda birbirinden farklı birçok bileşen bulunmaktadır.

İçerisinde bulunan bu bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son tüketim ve imalat tarihleri gibi kullanan kişinin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi ambalajı üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.
NASIL KULLANILIR?

Sadece erkeklerin kullanımına uygun olarak imal edilen NO4 Macun u günde en fazla bir kere, bir tatlı kaşığı kadar aç ya da tok farketmeksizin tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Serin ve kuru bir yerde, ağzı kapalı konumda, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Direk güneş ışığı almayacak bir konumda muhafaza etmenizi öneririz. İçerisinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki farkettiğiniz an, kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı tavsiye ederiz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen bir rahatsızlığı olan kişilerin kullanmadan önce muhakkak doktorlarına danışmaları önerilmektedir. NO4 Macun kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi gibi amaçlarla kullanılmamalıdır.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.