0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Royalhoney Vip 3 Paket

Ürün Fiyatı: 219 TL

Royal Honey Vip, içerisinde 12 adet tek kullanımlık poşet barındıran akışkan içecek

ÜRÜN İÇERİĞİ

Royal Honey Vip, kutusunda 12 adet tek kullanımlık poşet bulunduran bir üründür. Her bir poşet ortalama 8-10 kadar içerik barındırmaktadır ve tek kullanımlıktır. Sadece beylerin kullanımına uygun ve düzenli kullanım Gerektirmez.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunan Royal Honey Vip in kutusunda kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (üretim yeri, önerilen kullanım şekli, son tüketim tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Her bir kutu Royal Honey Vip kutusunda toplam 12 adet tek kullanımlık poşet bal yer almaktadır. Sadece gereksinimden yarım saat kadar önce aç ya da tok farketmeksizin tüketebilirsiniz. Hergün düzenli kullanım Gerektirmez. Tüketimin ardından su içmeyi ihmal etmeyiniz.

Serin ve kuru yerde, güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ve ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İçeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olanlar tüketicilerde yan etki yapabilir. Bu gibi bir duruma maruz kaldığınızda kullanımı bırakıp, bir uzmandan ya da doktordan destek alınmasını tavsiye ederiz. Royal Honey Vip ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.