0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Slim Biotic (Slim Biotik) 2 Kutu

Ürün Fiyatı: 199 TL

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun Slim Biotic

ÜRÜN İÇERİĞİ

Slim Biotik, hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen bir üründür. Gündelik kullanım için uygun olarak imal edilmiştir. Düzenli kullanımı tavsiye edilir.

İçeriğinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunan Slim Biotic in içerisindeki bileşenlerin tam listesi, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri, imalatçı firma bilgileri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi kutusu üzerinden yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce ambalajının üzerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.
NASIL KULLANILIR?

Slim Biotic düzenli kullanımı önerilen ve yeni dönemde çokça tercih edilen bir üründür. Günde 1 kere tüketilmesi kafidir. Hazırlanışı son derece basittir. Kutu üzerinde yazan talimatlara uyarak hazırlayın ve muhakkak düzenli kullanımı ihmal etmeyin. Tüketimi sabah kahvaltınızdan 25-30 dk kadar önceye denk getirmeye özen gösterin. Tavsiye edilen tüketim şeklini arttırmayın.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı şekilde ve hava almayacak bir konumda çocukların erişemeyecekleri yerlerde saklayınız. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. Slim Biotic kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile Kullanılmamalıdır. Unisex bir üründür.  Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile/emziren hanımların ürün içeriğini doktorlarına danışarak sonrasında onay aldıkları taktirde Kullanmalarını önemle tavsiye ederiz.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.