0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Tütüneson Seti

Ürün Fiyatı: 299 TL

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun Tutuneson Tablet

ÜRÜN İÇERİĞİ

Tutuneson ambalajında 60 adet çiğnenerek kullanılan tablet formunda haplar barındıran, hem kadınların hem de beylerin kullanımına uygun olarak imal edilen bir üründür. Sadece ihtiyaçtan önce aç ya da tok farketmeksizin tüketebilirsiniz.

İçeriğinde bir çok farklı bileşen yer alan Tütüneson un kutusu üzerinde kullanırken ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutusunu incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

İhtiyaç halinde pakedinden 1 tek çıkartıp dilinizin üzerine yerleştirin. Sonrasında posası kalana kadar emerek tüketin. Geriye kalan posasını ise çiğneyerek yutun. Sadece ihtiyaç hissettiğinizde kullanın.

Serin ve kuru ortamda, ağızları kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakıp bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. Tutuneson kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır. Unisex kullanıma uygundur.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.