0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Afrika Mangosu

Ürün Fiyatı: 159 TL

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun 60 kapsül

ÜRÜN İÇERİĞİ

Hem beylerin hem de hanımların kullanabilecekleri şekilde üretilen Afrika Mangosu, 60 kapsüllük ambalajlarda hazırlanmış ve siz değerli kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

İçeriğinde birçok bileşen yer almaktadır. İçerisinde bulunan bu bileşenlerin listesi, imalatçı / ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, önerilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri vb. gibi kullanıcının, kullanırken ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Unisex kullanıma uygun olarak üretilen Afrika Mangosu ndan günde iki kere tercihen sabah kahvaltısından ve akşam yemeğinden önce yani aç karnına bol su ile tüketiniz.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı şekilde, direk güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / heklimden yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen (düzenli ilaç kullanımı gerektiren) bir rahatsızlığı olan kişilerin doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz. hamile ve emziren anneler kullanamaz. African Mango kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.