0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Varison Kremi

Ürün Fiyatı: 69 TL

Varisonkremi 75 ml lik ambalajlarda unisex kullanımına uygun olarak hazırlanan ve bacak bölgesine sürülerek kullanılan bir kremdir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

75 ml lik diş macunu benzeri plastik ambalajlarda satışa sunulan Varison Krem' in içeriğinde birbirinden farklı birçok bileşik yer almaktadır. Ambalajı üzerinde içeriğindeki bileşenler, son kullanım tarihi, imalatçı/ithalatçı firma bilgileri, kullanım şekli ve daha birçok ihtiyacınız olabilecek bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Yan Etkiler ve Uyarılar: Serin ve kuru ortamda ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olanlarda deride kızarıklık, kaşıntı ya da yanma olabilir. Bunu test etmek için el bileğinizin iç kısmına az bir miktar sürerek 10 dakika kadar bekleyin. Eğer ciltte beklenmedik bir tepki oluşursa kullanımı bırakıp bir uzmandan destek alınız. Varison Kremi kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi amacı ile kullanılamaz.NASIL KULLANILIR?

İçeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen bulunan Varison kremi günde iki kez (sabah ve akşam olmak kaydı ile) ilgili bölgeye iyice yedirerek (masaj yaparak) uygulayınızı uygulama öncesinde ilgili bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz. Cildin temiz ve kuru olması Varison Kremin iyice cilde nüfus etmesi için önemlidir.

Günde iki kere ilgili bölgeye ince bir tabaka halinde sürerek, yuvarlak masaj hareketleri ile deriye nüfus etmesini sağlayın. Varison kremi sürmeden önce ilgili bölgeyi iyice temizleyip kurutmaya özen gösteriniz. İçeriğinde birbirinden farklı birçok bileşen barındıran Varison krem kutusu toplamda 75 ml dir.

Saklama Koşulları: Direk güneş ışığından uzak, kapalı ortamda ilgisi olmayan kişilerin bulup ta yanlış kullanamayacakları şekilde saklayınız.

NOT: Açık yaralarla ya da gözle temasından kaçınınız. Temas halinde ilgili bölgeyi bol soğuk su ile durulayın.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.