0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

VejinKremi

Ürün Fiyatı: 119 TL

Vejin Krem sadece beylerin kullanımına uygun olarak imal edilen ve kutusunda 12 poşet barındıran krem kıvamında bir üründür.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Bir kutu Vejin krem kutusunda toplam 12 adet tek kullanımlık her biri 3 ml krem bulunmaktadır. Ürün detayı, imalat yeri, son tüketim tarihi, kullanım şekli ve içeriğindeki bileşenler kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce okumanızı tavsiye ederiz. Hijyenik ortamda el değmeden üretilen her bir Vejin Krem, sadece beylerin beğenisine sunulmuştur.

ÖNEMLİ NOT (YAN ETKİLER & UYARILAR): Kullanmadan önce  detaylı bir şekilde okumanızı/incelemenizi tavsiye ederiz. Serin ve kuru yerde, direk güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ve ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda kızarıklık/deride kaşıntı vb. yan etki yapabilir. Bu gibi bir durumda kullanımı bırakmanızı ve bir hekimden yardım almanızı tavsiye ederiz. Vejin kremi kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır.NASIL KULLANILIR?

Her bir kutu Vejin Krem kutusunda toplam 12 adet tek kullanımlık poşet krem yer almaktadır. Her biri 3 ml kadardır. En çok iki günde bir tek bir poşet temiz cilde iyice masaj yaparak yedirin. Sonrasında en az 1 saat kadar ilgili bölgeyi yıkamayın, silmeyin ya da temizlemeyin.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.