0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Yes ON Damla / YesON Damla

Ürün Fiyatı: 189 TL

3 Kutu ve üzeri alımlarda beylere özel Sprey Hediye!

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece hanımların kullanımına uygun olarak üretilen YesON Damla, 15 ml lik şişelerde ambalajlanmış ve siz değerli hanımların beğenisine sunulmuştur. Karışımın içeriğinde birçok farklı bileşen yer almaktadır.

İçerisindeki bu bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, tavsiye edilen kullanım şekli, imalat ve son kullanım tarihleri vb. gibi kullanıcının kullanırken ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi pakedi üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusu üzerini okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Sadece hanımların kullanımına uygun olarak üretilen YesON Damla dan ihtiyaç duyduğunuz an, asitsiz ve alkolsüz içeceklere 4-5 damla kadar bir bardak içeceğe damlatarak tüketiniz.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı (ambalajında yazılıdır) alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki farkettiğiniz an, kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / uzmandan yardım almanızı öneririz. Düzenli ilaç kullanan kişilerin kullanmaya başlamadan önce muhakkak doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz. Yes On Damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amaçlanarak kullanılmamalıdır. Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile/emziren hanımların ürün içeriğini doktorlarına danıştıktan sonra onay aldıkları taktirde kullanmalarını Önemle tavsiye ederiz.hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.