0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Yudali Saç Spreyi 2 Kutu

Ürün Fiyatı: 129 TL

Hem beylerin hem de hanımların kullanımlarına uygun Yudali

ÜRÜN İÇERİĞİ

Unisex kullanıma uygun olarak imal edilen Yudali Sprey, düzenli kullanımı önerilen sprey formunda bir üründür. Gündelik kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Sadece harici kullanıma uygundur. Saç haricinde farklı bir bölgeye uygulanmamalıdır. Her bir şişe yudali sprey ortalama 15-20 gün kullanıcısına kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır. Her seferinde en az 4 en fazla 7 kere saçınıza sıkın ve durulamadan bekleyin. 

İçeriğinde birçok farklı bileşen bulunan Yudali Sprey ile alakalı olarak ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (imalat yeri, imalat tarihi, parti numarası, içeriğindeki bileşenler, tavsiye edilen kullanım şekli, ithalatçı ya da ürüne göre imalatçı firma bilgileri, izin numarası, vb.) kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Yudali sprey kullanımına başlamadan önce kutusu üzerini detaylı bir şekilde incelemenizi öneririz.


NASIL KULLANILIR?

Yudali Sprey kullanımı standart bir sprey ile aynıdır. Günde sadece tek bir kere (min 4 max 7 kez) saçlarınıza uygulayın ve 4-5 dakika kadar iyice masaj yaparak saçlarınıza yedirin.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve  çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Direk güneş ışığı ile temasından kaçınınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etkiler yapabilir. Bu gibi yan etki hissettiğinizde kullanımı bırakmanızı ve bir uzmana/doktora danışmasınızı öneririz. Sadece harici kullanıma uygundur. Yutulmaz ya da içilmez. Saç haricinde farklı bir bölgeye Kullanmayınız. Açık yaralarla ya da gözle temasından kaçınınız. Yanlışlıkla dahi temas durumunda ilgili bölgeyi bol serin su ile yıkayın. Yudali sprey kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.