0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

2 Adet Bonie Horlama Yastığı Sabokawa Tohumlu

Ürün Fiyatı: 1699 TL

Sabokawa Tohumlu Bonie Horlama Yastığı

ÜRÜN İÇERİĞİ

Karabuğday (Buckwheat )Horlama yastıkları çok uzun yıllardır Asya’nın her yerinde kullanılmaktadır ve kullanan kişi için mükemmele yakın bir uyku sağlamaktadır.

Başınızı destekler ve boynun/başın duruşuna göre şekil alır. Alışıla gelmiş tüy ve elyaf yastıklarda bu gibi şekil alıp içeriğinin nefes alması pekte mümkün değildir.
Alışıla gelmiş yastıklardan çok daha rahat olan Karabuğday ( Buckwheat ) yastıkları temiz havanın başınızın etrafında sirkülasyon yapmasını da sağlar.

Boyun ve baş ağrılarınızı azalması bu tip yastıkların yararlarından sadece birisidir.

* Horlamayı, boyun ve sırt ağrılarının azalıp önlenmesine yardımcı olmak amacı ile kullanılmaktadır.
Ayarlanabilen tohum miktarı, soğuk ve sıcak havada rahat bir uyku sağlanmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Doğal sabokawa dolgu; kuştüyü ve
diğer tür yastıklara alerjisi olan kullanıcılar tarafından da tercih edilmektedir. %100 1. kalite Buckwheat - Sobakawa kabuklarından yapılmıştır.
Otomatik olarak baş ve boyun şeklini alıp, biyomekanik olarak vücut formunu her pozisyonda tam destekler. Bir beton kadar sert, neredeyse kuş tüyü kadar yumuşaktır.

Doğal havalandırma sayesinde her sabah dinç uyanırsınız. Boyun hastalıkları üzerinde de fayda sağlayabilir.

İçi tamamen karabuğday ile doldurulmuş insanın başını rahat tutmasıyla tanınan Karabuğday ( Buckwheat ) Horlama yastığı bunu başınızı doğru ısıda ve pozisyonda tutarak yapar.

Bu yastıklar çok uzun yıllardır uzak doğuda kullanılmaktadır. Terapatik özellikleri sayesinde boyun ağrılarına ve dokununca acıyan,

hassaslaşmış kaslarınızda kullanılır. Boynunuzun ve başınızın şeklini alarak vücudunuzla mükemmel bir uyum ve doğal sonucu olarak kaliteli bir uyku sağlar.

ÜRÜN BİLGİSİ
 
Boyut: 50 x 70 cm
Kılıf: %100 Türkiye Üretimi Pamuk
Doldurma: Organik Karabuğday Kabuğu
Muhafaza: Pamuk

Ağırlık: Ortalama 3.5 -4 kg




NASIL KULLANILIR?

Bonie Horlama Yastığının kullanımı son derece kolaydır. Gece boyunca yastığınız, boynunuzun ve başınızın hareketlerine uyum sağlayacaktır.
Ekstra efor sarf etmeden mışıl mışıl uyumanın tadına Bonie Horlama Yastığıyla varacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.
Sırtüstü uzanın ve başınızın yastıkla direk temas etmesini sağlayın. Yastığın başınızın şeklini alarak maksimum rahatlığı sağlamasına izin verin.
Yana doğru döndüğünüzde başınızla omurganızı aynı seviyede tutacaktır.
 
*Yastığın temizliği
Kullanmakta olduğunuz yastık %100 doğal bir ürün olduğundan sık sık güneşe çıkartılıp havalandırılması gerekir.

İçerisinde bitki kabuğu bulunduğundan dolayı da yıkanmaz. Sadece kılıfını yıkayabilirsiniz.

Sağlığa bir zararı var mıdır?
Şu ana kadar bu şekilde bir zarar ile karşılaşılmamıştır. Hatta tam aksine uyurken kafanızın ve boynunuzun şeklini aldığından dolayı sırt ve boyun ağrılarının azalmasına yardımcı olur.

Horlamanın sebep olduğu kalp ve yüksek tansiyon rahatsızlıkları konusunda araştırmalar devam etmektedir.

Kimler Kullanıyor?

Kas ağrısı, boyun gerginliği, boyun ve baş ağrısı olanlar
Migren hastaları
Gece terlemesi yaşayanlar
Horlama sorunu olanlar
Diğer yastık tiplerine alerjisi olanlar
Sert seminde uyumak isteyenler

Uyku bozuklukları olanlar

Omurga hizalama ve pozisyonunu desteklemek istyeyenler

Bonie Horlama Yastığınızı 10 ila 15 sene kullanabilirsiniz. Karabuğday tohumları kırılmaz veya aşınmazlar ama uzun süre kullanım sonucu kayganlaşırlar.
Bununla birlikte yastık içindeki tohumların hacmi % 6 kadar azaldığı için bir süre sonra yastığı tekrar doldurabilirsiniz.
 

NOT : Bonie Horlama Yastığınızı ilk satın aldığınızda bir miktar Karabuğdayı daha sonra doldurmak üzere ayırabilirsiniz.




hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.