0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Zing Plus Sprey - 3 Adet

Ürün Fiyatı: 189 TL

400 ml su geçirmez kapatıcı sprey Zing Plus

ÜRÜN İÇERİĞİ

İçeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen bulunan Zing PLus 400 ml lik ambalajlarda satışa sunulmuştur.

İçeriğindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürününe göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi vb. gibi kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.NASIL KULLANILIR?

İhtiyaç halinde elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bu yeni nesil kapatıcı Zing Plus sprey in kullanımı son derece pratik ve basittir. Aşağıdaki görsel de görebileceğiniz gibi önce ilgili bölgeye ortalama 5-10 cm mesafeden Zingplus sprey püskürtün ve 10-15 dk kadar bekleyin. İşte bu kadar basit...

Kullanılabilecek alanlar: duvar kenarları, pencere kenarları, çatlak borular, çatı, vbSerin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlerden herhangi birine karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakmanızı ve bir hekimden / doktordan yardım almanızı öneririz. Cildinizle temas ettirmeyin, içmeyin. Temas durumunda elinizi serin su ile durulayın.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.