0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Bee Cure 60 Kapsl - 3 Kutu

Ürün Fiyatı: 289 TL

Kutusunda 60 adet soft kpsl yer alan Bee Cure

ÜRÜN İÇERİĞİ

Hem beylerin hem de hanımların kullanımlarına uygun olarak üretilen Bee Cure 60 Soft Jel, 60 adetlik ambalajlarda paketlenmiş ve siz değerli potansiyel kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

İçeriğinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunmaktadır. İçeriğindeki bu bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, imalat ve son kullanma tarihleri vb. gibi kullanıcının, kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Hem beyler hem de hanımlar için uygun olarak üretilen Bee Cure 60 Soft Kpsl den günde iki (2) kere aç ya da tok tercihine göre tüketiniz. Kullanım saatlerini kişisel olarak kendiniz ayarlayabilirsiniz. Düzenli kullanımı önerilmektedir.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı şekilde, direk güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / uzmandan yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen (düzenli ilaç kullanımı gerektiren) bir rahatsızlığı olan kişilerin doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz. Bee Cure 60 Soft Kapsül kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.