0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Şeyhi Şifa Set 2 Alana 2 Bedava

Ürün Fiyatı: 149 TL

Şeyh-i Şifa Seti içerisinde 240 gramlık 2 farklı macun yer almaktadır.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Şeyhi Şifa set, sadece beylerin kullanabilmesi için özel olarak üretilen ve farklı bileşenlerden oluşan 2 farklı macundan oluşan bir settir. Set içerisinde 1 kutu 240 gr. Şeyh-i Şifa Epimedyumlu & Panax Ginsegli macun, 1 kutu da 240 gr. lık Yakıotlu & Kudretnarlı macun yer almaktadır. Gündelik kullanım için uygun olarak üretilmişlerdir. Yakıotlu & Kudretnarlı macun un düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir.

Her iki ürünün içerisinde de birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır. Her iki ürününde üzerinde ayrı ayrı içeriğindeki bileşenlerin listesi, son tüketim tarihleri, imalat tarihleri, imalatçı firma bilgileri ve daha birçok bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Her iki macunda ayrı ayrı 240 ar gramdır ve kullanıcısına 15 gün yeterli gelecek kadar içerik barındırmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuları üzerilerini dikkatli bir şekilde incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Şeyhi Şifa Yakıotlu - Kudret Narlı macun dan günde 2 kere (tercihen ortalama 8 saat arayla) 1 er çay kaşığı, yani günde toplam 2 çay kaşığı kadar tüketilmesi tavsiye edilmektedir. İhtiyaç durumunda Şeyhi Şifa Epimedyumlu ve Panax Ginsegli macun dan da günde en fazla bir kere bir tatlı kaşığı kadar gereksinimden yarım saat kadar önce tüketilmesi yeterlidir.

Serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığı almayan bir konumda ve ağzı kapalı şekilde çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanmayı bırakmanızı ve uzmandan/doktordan yardım almanızı tavsiye ederiz. Şeyhi Şifa Set içerisindeki hiçbir ürün (Şeyhi Şifa Epimedyumlu ve Panax Ginsegli macun, Şeyh-i Şifa Yakıotlu ve Kudretnarlı macun) kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.