0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Bust XL Oil - 30 ml.

Ürün Fiyatı: 39 TL

Sadece hanımların kullanımına uygun olarak imal edilen Bust XL Yağı

ÜRÜN İÇERİĞİ

Bust XL Bakım Yağı, sadece hanımların kullanımına uygun olarak imal edilen bir yağ karışımdır. Gündelik kullanıma uygun olarak imal edilmiştir. Her bir kutusu 30 ml dir. Düzenli kullanımı önerilen her bir kutu Bust XL, kullanan kişiye ortalama 10-15 gün kadar yeterli gelecek kadar içerik barındırmaktadır.

İçeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen bulunduran BustXL Yağı nın içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat yeri, imalat tarihi, son tüketim tarihi ve izin numarası gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi ambalajı üzerinde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce okumanızı tavsiye ederiz. Her bir paket Bust XL yağı 30 ml dir.

NASIL KULLANILIR?

Bust XL Bakım Yağı nın kapağını açın ve avuç içinize 15-20 damla kadar damlattıktan sonra ilgili bölgenin alt kısmından başlayarak yukarıya doğru, sonra da üstten alta doğru ve koltuk altından ilgili böglenin üstüne doğru 10 dakika kadar yuvarlak masaj hareketleri ile temiz ve kuru cilde yağı iyice yedirin. Günde sadece tek 1 defa kullanınız.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı (hava almayacak) olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğinizde kullanmayı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Sadece harici kullanım için uygundur. Yenilmez, içilmez ya da yutulmaz. Açık yaralarla ve gözle temasından kaçınınız. Yanlışlıkla dahi temas halinde ilgili bölgeyi bol serin/soğuk su ile durulayınız. Bust XL Bakım Yağı kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amacıyla Kullanılmamalıdır. Sadece hanımların kullanabilecekleri bir bakim yağıdır. İlaç değildir. Kozmetik ürünüdür.
hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.