0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Paramil Çayı

Ürün Fiyatı: 59 TL

20 adet süzen poşet çaydan oluşan, hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun bitki çayı; Paramil Çayı

ÜRÜN İÇERİĞİ

Paramil Çayı, hem beylere hem de hanımlara yönelik olarak kullanılabilen bir bitki çayı çeşididir. Gündelik kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır. Düzenli kullanılması önerilmektedir. Her bir kutu Paramil Çayı paketinde 20 adet tek kullanımlık süzen poşet çay yer almaktadır.

İçeriğinde birbirinden farklı birçok bileşen barındıran Paramilçayı nın içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat tarihi, son tüketim tarihi, üretici firma bilgileri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi kutusu üzerinden yazılmaktadır.NASIL KULLANILIR?

Paramil Çayı nın her bir paketinde 20 adet poşet çay yer almaktadır. Günde 2 kez tüketilmesi kafidir. Hazırlanışı son derece pratiktir. Bir fincana bir poşet paramil çayı atın ve üzerine yeni kaynamış sıcak su ekleyin. 3-5 dakika kadar demlenmesine müsade ettikten sonra tüketin. Tüketimi öğünlerden 10-15 dk kadar önceye denk getirmeye çalışın. Tercihen 2 kullanım arası ortalama 7-8 saat aralık vermeye (aynı gün içerisinde) gayret gösterin.

NOT: İçebileceğiniz sıcaklığa geldikten sonra tüketiniz.

Serin ve kuru ortamda, direk gün ışığı almayacak bir konumda, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisindekilerden herhangi birine karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Herhangi bir yan etki hissettiğiniz an kullanımı bırakın ve bir hekimden/doktordan yardım alın. Hamile ve emziren kişilerin Kullanmamaları önerilir. Kalp hastalığı, yüksek tansiyon ya da devamlı ilaç kullanılması gereken bir hastalığı olan kişilerin ise muhakkak doktorlarına danışmalarını öneririz. Paramil Çayı kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi veya tedavi amacıyla kullanılmamalıdır. Bitki çayıdır.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.