0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Prostacare Ultra 50 ml 3 Adet

Ürün Fiyatı: 189 TL

Erkeklerin kullanımı için özel 50 ml şurup Prostacare Ultra

ÜRÜN İÇERİĞİ

Prostacare Ultra şurup kutusu 50 ml olan, sadece beylerin kullanımı için uygun olarak imal edilen bir üründür. Gündelik düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir. Düzenli kullanıldığında bir şişesi ortalama 10 gün kadar kullanıcısına kafi gelmektedir.

İçeriğinde bir çok farklı bileşen yer alan Prostacare Ultra nın ambalajında kullanırken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusunu okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Sadece beylerin kullanımına uygun olarak üretilen Prostacare Ultra dan günde sadece 1 kez aç ya da tok farketmeksizin kullanabilirsiniz. Gündelik bir ölçek kullanmanız kafidir.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindekilere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissederseniz, kullanmayı bırakıp bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Prostacare Ultra kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi gibi amaçlarla Kullanılmamalıdır. Unisex kullanıma uygundur.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.