0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Slim Lab Pepper Gel / Biber Jeli

Ürün Fiyatı: 39 TL

Slimlab Pepper Gel (Biber Jeli) gündelik kullanıma uygun olarak imal edilen ve düzenli kullanım gerektiren jel formunda bir üründür. Gündelik kullanıma uygun olarak imal edilen Slim Lab marka biber jeli 250 ml dir ve unisex kullanıma uygundur.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Slim Lab Pepper Gel Biber Jeli, hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak imal edilen ve gündelik kullanıma olanak tanıyan jel formunda bir üründür. Düzenli kullanım gerektirir. Kullanım öncesinde kutusu üzerinde yazan detayları incelemenizi tavsiye ederiz.

Slimlab Pepper Gel e ait ihtiyaç duyabileceğiniz kullanım şekli, imalat yeri, imalat izin numarası, son tüketim tarihi ve gerek duyabileceğiniz her türlü ürün bilgisi kutuları üzerinde size detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuları üzerilerini detaylı bir şekilde okuyup incelemenizi öneririz.
NASIL KULLANILIR?

Hergün düzenli kullanımı tavsiye edilen Slimlab Pepper Jel i, günde sadece 2 kez (tercihen bir sabah bir akşam (ortalama 2 kullanım arası 8 saat ara verin) olmak kaydı ile kuru ve temiz cilde ince bir tabaka halinde uygulayın ve sonrasında iyice deriye nüfus ettirmek suretiyle masaj yardımı ile cilde yedirin. Her bir kutu Slimlab Peppergel Biber Jeli 10-15 günlüktür.

Serin ve kuru bir ortamda, direk güneş ışığı almayacak şekilde, ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayın. İçeriğindeki bileşiklere karşı (kutu üzerinde yazıldığı gibi) alerjisi olan kullanıcılarda deride kaşıntı, kızarma ya da farklı bir yan etki olabilir. Bu gibi bir durumunda kullanımı bırakmanızı ve ilgili bölgeyi bol su ile temizlemenizi tavsiye ederiz. Akabinde bir doktordan yardım alın. Sadece harici kullanıma uygundur. Cildinizin, Slim Lab Pepper Gel in içerisindeki bileşenlere yönelik olarak bir alerjiniz olup olmadığınızı anlamak için el bileğinizin iç kısmına çok az bir miktar sürün ve bekleyin. Eğer alerjik bir durum tespit ederseniz kullanmaya başlamayın. Slim Lab Pepper Jel kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile Kullanmayın. Slim Lab Pepper Gel Kozmetik ürünüdür.
hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.